Dlaczego kawa jest Twoim przyjacielem w zapracowanym biurze

blog_2

Czy wiesz, że kawa jest drugim, po wodzie, najczęściej spożywanym napojem na świecie? Tak, wszyscy jesteśmy uzależnieni od naszej porannej filiżanki kawy i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie! Ilu z Was siedzi rano przy swoich luksusowych meblach biurowych z latte?

Coraz więcej kawiarni pojawia się na głównych ulicach miast. Kawa z pewnością jest częścią naszego współczesnego stylu życia, ale z pewnością poprawia też koncentrację w biurze. Badania wykazują, że picie kawy daje więcej energii i zmniejsza zmęczenie. To z pewnością pomoże Ci przetrwać poranek po ciężkiej nocy!

Korzyści zdrowotne płynące z picia kawy są z pewnością poparte naukowo, ale należy się upewnić, że nie pije się jej zbyt dużo, ze względu na cały element kofeinowy - zbyt dużo, a będzie się ślizgać po meblach w biurze! Jeśli potrafisz pić kawę z umiarem i dodać do niej kilka przekąsek dodających energii w ciągu dnia, z łatwością zauważysz, że Twoja produktywność wzrasta dzięki lepszej koncentracji.

Czy jesteś miłośnikiem kawy? Z pewnością tak!